Бутен масою 0,3 г піддали гідруванню. Яка маса продукту реакції. Назвіть її. Терміново!!


Ответы на вопрос

Отвечает Людвикевич Арина.
C4H8 + H2 (t,Ni)= C4H10

0.3/56 = x/58

x = (0.3*58)/56 = 0.31 г