Написати рівняння реакції нейтралізації, в результаті яких утворюються такі солі: Al(SO4)3; NiCl2;

Fe(NO3)3; Mg3(PO4)2

Ответы на вопрос

Отвечает Митев Иван.
2 Al(OH)3+3 H2SO4=Al2(SO4)3+6 H2O
Ni(OH)2+2 HCl=NiCl2+2 H2O
Fe(OH)3+3 HNO3=Fe(NO3)3+3 H2O
3 Mg(OH)2+2 H3PO4=Mg3(PO4)2+6 H2O