Обчислити кількість речовини лугу NaOH яка необхідна для нейтралізації 0. 1моль сульфатної кислоти


Ответы на вопрос

Отвечает Есикова Алина.
N(H2SO4) = 0.1 моль

H2SO4 + 2NaOH = Na2SO4 + 2H2O

n(NaOH) = 2n(H2SO4) = 0.2 моль

m(NaOH) = n(NaOH) * M(NaOH) = 0.2 * 40 = 8 г

0.2 моль, 8 г