Прошу! Розвяжіть задачу с дано та розвязком. До розчину настрій гідроксиду масою 200г із масовою

часткою лугу 20% долили воду обємом 200 мл. Визначте масову частку лугу в розчині, що утворюється.

Ответы на вопрос

Отвечает Галимьянов Руслан.

1. Необхідні формули для розрахунку: W = m реч /m(розчину)

m реч= W × m(розчину)

m(розчину) = m реч+  m(води)

2. m(NaOH) = 200 г × 0.2 = 40 г

3. m(розчину) = 200 г + 200 г = 400 г

Пояснення( густина води = 1 г/ мл , тому 200 мл= 200г)

4.W (NaOH) = 40 г/ 400 г= 0.1 (або 10%)

Відповідь: 10% NaOH