У якій масі води потрібно розчинити 40г глюкози, щоб виготовити розчин із масовою часткою вуглеводу

8% ?

Ответы на вопрос

Отвечает Малютин Слава.

Масса воды равна 40*100:8 - 40 = 500 - 40 = 460 граммов.

Ответ: 460 г.