Лужний метал масою 7,8 г прореагував з водою. Утворився гідроксид масою 112 г. Визначте, який це

метал

Ответы на вопрос

Отвечает Дмитрев Ян.

7,8 г                112 г

2Мет+2Н2О=2МетОН+Н2

2Х                 2(Х+16+1)

2Х*112=7,8*2(Х+17);224Х=15,6х+265,2;

224Х-15,6Х=265,2

208,4х=265,2     В умові помилка, перевірте.