Для отримання заліза подвійного оксиду взяли алюміній масою 939,13 кг з масовою часткою домішок 8%

Маса чистого металу що утворився становить

Ответы на вопрос

Отвечает Кулжабай Нурислам.
M=939,13 кг
w=0,08

8Al + 3Fe₃O₄ = 9Fe + 4Al₂O₃

m(Al)=m(1-w)   масса алюминия без примесей

по уравнению реакции
m(Fe)/[9M(Fe)]=m(Al)/[8M(Al)]

m(Fe)/[9M(Fe)]=m(1-w)/[8M(Al)]

масса железа
m(Fe)=9M(Fe)m(1-w)/[8M(Al)]

m(Fe)=9*55,85кг/кмоль*939,13кг*(1-0,08)/(8*26,98кг/кмоль)=2012,09 кг