з етанової кислоти масою 60 г і води виготовили розчин масою 600г.Обчисліть масову частку

розчиненої речовини в розчині​

Ответы на вопрос

Отвечает Головина Лиза.

Ответ:

ω (CH3COOH) = m (CH3COOH) * 100% / m р-ну (CH3COOH) = 60 * 100% / 600 = 10%

Объяснение: