До 200 грамів води додали 7,8 грам калію.Обчислити масову частку речовини в утворному розчині​


Ответы на вопрос

Отвечает Пищик Василь.
200 мл это 200 грамм воды
200 грамм +7,8 грамм=207,8 грамм
W = 7,8/207,8=0,0375
0,0375*100 % =3,75%