Обчисліть масову частку кислоти в розчині, який утворився при розчиненні кислоти масою 20 г у воді

масою 480 г

Ответы на вопрос

Отвечает Юриста Дом.

Ответ:

m р-ну (кислоти) = m (кислоти) + m (води) = 20 + 480 = 500 г;

ω (кислоти) = m (кислоти) * 100% / m р-ну (кислоти) = 20 * 100% / 500 = 4%.

Объяснение: