При розчиненні у воді 13.8 г калію одержали 5л газу (н.у). Обчисліть відносний вихід цього газу.


Ответы на вопрос

Отвечает Мадихова Альнура.

Ответ:

79.2%

Объяснение:

2К+н2о=к2о+н2

n(k)=13.8/39=0.354 моль

n(h2)=n(k)/2=0.177моль

V(h2)=0.177×22.4=3.96л

W(h2)=3.96×100/5=79.2%