Запишить рівняння в молекулярній повній та скороченій іонній формах K2SO4+ 2NaNO3--- H3PO4+KOH---


Ответы на вопрос

Отвечает Полянчич Іванка.
K2SO4+NaNO3  - не идет
H3PO4+3KOH=K3PO4+3H2O
3H(+)+PO4(3-)+3K(+)+3OH(-)=3K(+)+PO4(3-)+3H2O
3H(+)+3OH(-)=3H2O
Отвечает Билялова Ардана.
K2SO4+ 2NaNO3=2KNO3+ Na2SO4 Молекулярна форма
2K^{+}+So4^{2-}+2Na^{+}+ 2NO3^{-}=2K^{+}+2NO3^{-}+2Na^{+}+So4^{2-} Повна іонна форма
Реакція не доходить до кінця, тому що змін з йонами не відбувається.


H3PO4+3KOH=K3PO4+3H2O Молекулярна
3H ^{+}+PO4^{3-}+3K ^{+}+3OH^{-}=3K ^{+}+PO4^{3-}+3H2O Повна іонна
H ^{+}+OH^{-}=H2O Скорочена іонна