знайти масу солі, що утвориться при пропусканні 5,6 л сульфур (ІV) оксид крізь розчин гідроксиду

барія

Ответы на вопрос

Отвечает Гафиева Аделя.
SO2+Ba(OH)2= BaSO3  + H2O
n(SO2) = 5,6/22,4=0,25 моль
n(SO2) = n(BaSO3  по условию реакции n(BaSO3)= 0,25 моль
m(BaSO3) = 0,25*217=54,25г
Ответ: 54,25г