Обчислити масу дипептид, який утворюється з амінооцтової кислоти масою 30г


Ответы на вопрос

Отвечает Осипова Софья.

Складаємо  рівняння  реакції  утворення  діпептиду:

    30 г
СН2(NН2)COOH + CH2(NH2)COOH =  H2NCH2COHNCH2COOH+H2O

n1 = m/ M = 30/ 77 = 0, 389 моль
n2 = 0,389/2 = 0,195 моль
m2 = 0,195 х 136= 26,52  г - маса  дипептида