ЗАДАЧА (10 КЛАС) Для отримання заліза з подвійного оксиду взяли алюміній масою 939,13 кг. з масою

домішок 8%. Маса (кг.) чистого металу, що утворився, становить... ЖЕЛАТЕЛЬНО ЧТОБЫ ВСЁ БЫЛО РОЗПИСАНО ОТ А ДО Я

Ответы на вопрос

Отвечает Максимов Ваня.
 3Fe3O4 + 8Al = 9Fe + 4Al2O3-уравнение реакции,
m(Al) = m(техн) *w = 939,13*0,08 = 75,13 г
n(Al) = m/M = 75,13 г/27 г/моль = 2,78 моль
По уравнению n(Fe) = 9/8n(Al) = 3,13 моль
m(Fe) = n*M = 3,13 моль*56 г/моль = 175,3 г