Під час гідрування ацетилену об'ємом 56л (н.у) утворюється етен об'ємом 50 л (н.у), що становить

_%теоретично можливого виходу

Ответы на вопрос

Отвечает Ибраева Даяна.
С2Н2+Н2=С2Н4
V(C2H2):V(C2H4)=1:1
V(C2H4)=56л
w(С2Н4)=50*100/56=89,3%