Даю 12 балів! Хімія 8 клас!!! Задача пліс поможіть срочно!!!!!!! На купрум (II) гідроксид

кількість речовини 0,2 моль подіяли нітратною кислотою. Яка маса і кількість речовини солі утворилась?

Ответы на вопрос

Отвечает Жукова Рина.
Тільки там М(Cu(SO3)2=144 гр/моль

Отвечает Медведицына Катя.
Дано
n(Cu(OH)2) = 0.2 mol
--------------------------------
m(Cu(NO3)2-?
n(Cu(NO3)2)-?

Cu(OH)2+2HNO3-->Cu(NO3)2+2H2O
n(Cu(OH)2) = n(Cu(NO3)2) = 0.2 mol
n(Cu(NO3)2) = 0.2 mol
M(Cu(NO3)2) = 188 g/mol
m(Cu(NO3)2) = n*M = 0.2*188 = 37.6 g
ответ 0.2 моль, 37.6 г