За нормальних умов змішали 28 дм3 монооксиду карбону і 56 дм3 діоксиду карбону. Визначити склад

одержаної суміші у відсотках за масою. Важен не ответ, а решение. Ответ: 24.14% CO і 75.86% CO2.

Ответы на вопрос

Отвечает Балабанова Марина.
Масса СО  (28/22,4)*28=35г
Масса СО2=(56/22,4)*44=110г
общая масса  110+35=145
массовая доля СО   35*100/145=24,14%
массовая доля СО2  100-24,14=75,86%