Дописати рівняння реакції і розставити коефіцієнти методом електронного балансу. Ca + N2= NO2+ O2

+ H2O = P + O2 =

Ответы на вопрос

Отвечает Кудревич Лера.


3Ca + N2 = Ca3N2

Ca(0)-2e = Ca(+2)   3    в-ль, ок-ие

N2(0) +6e = 2N(-3)  1    ок-ль, в-ие

4NO2 + O2 +2 H2O = 4HNO3

N(+4)-1e = N(+5)    4   в-ль, ок-ие

O(0) +2e = O(-2)    2    ок-ль, в-ие

 4P + 5O2 = 2P2O5

  P(0)-5e = P(+5)   4      в-ль, ок-ие

O(0) +2e = O(-2)    10    ок-ль, в-ие