До складу речовини входять: Нітроген 36,84% та Оксиген. Яка формула речовини? Помогите пожалуйста


Ответы на вопрос

Отвечает Бабенко Валентин.

Ответ:

Формула : NO2

Объяснение:

1. Знаходимо w(O):

w(O) = 100% - w (N) = 100 - 36,84 = 63,16 %

2. Складаємо співвідношення:

Формула: NxOy

x : y = w(N) / Ar(N) : w(O) / Ar(O) = 36,84 % / 14 : 63,16 % / 16 = 2,63 : 4 / 2,63 (Найменше спільне кратне) = 1 : 2

Формула - NO2