Задача На лужний метал масою 36,8 г подіяли надлешком води, Виділиться газ обємом 17.96(н.у).

Визначте який метал прореагував. Напешіть рівння рівняння реакцї

Ответы на вопрос

Отвечает Скрипник Алексей.

Ответ:

Объяснение:

2Me + 2HOH --> 2MeOH + H2

n(H2)= V/Vm=17,96/22,4=0,8моль

Так як коефіцієнти Ме та Н2 (2:1), то треба подвоювати к-сть частинок.

n(Me)=1,6моль

Mr(Me)=m/n=36,8/1,6=23 (Метал Натрій)