яка маса сульфату барію утворюється при взаємодії 30.6 г барій оксиду з достатньою кількістю

сульфатної кислоти

Ответы на вопрос

Отвечает Сплетение Золотое.

BaO + H2SO4 = BaSO4 + H2O

M BaO = 153 г/моль v BaO = 30.6/153 = 0.2 моль

М BaSO4 = 233 г/моль m BaSO4 = 233*0.2 = 46,6 г

Ответ: 46,6 г