Срочно!!!!!Яка з реакцій іонного обміну відбувається в розчині з виділенням газу? а) Na 2S +

Pb(NO3)2 -; б) Na 2S + H2SO4=? 1) а; 2) б; 3) а, б; Складіть рівняння реакцій в іонній та молекулярній формі.

Ответы на вопрос

Отвечает Демьяненко Никита.

Ответ:

б)

Объяснение:

Na2S + H2SO4 = Na2SO4 + H2S↑

2Na(+) + S(-2) + 2H(+) + SO4(2-) = 2Na(+) + SO4(2-) + H2S↑

2H(+) + S(2-) = H2S↑