ХЕЛП!Срочно! Обчисліть об'єм водню, отриманий внаслідок узаємодії 18,4 г етанолу з 19,6 г натрію

за н. у.

Ответы на вопрос

Отвечает Данилин Егор.
2c2h5oh+2na=2c2h5ona+h2
nэтанола=18,4/68=0,2
nнатрия=19,6/23=0,8
берем недостаток
n=0,2/2=0,1
v=0,1*22,4=2,24