записати рівняння реакції йонного обміну за якими можна здійснити такі ПЕРЕТВОРЕННЯ : CuSO4 = CuCl2

= Cu (OH)2

Ответы на вопрос

Отвечает Мартынов Богдан.
1)CuSO4+BaCl2=BaSO4↓+CuCl2
Cu(2+)+SO4(2-)+Ba(2+)+2Cl(-)=BaSO4+Cu(2+)+2Cl(-)
Ba(2+)+SO4(2-)=BaSO4
2)CuCl2+2KOH=Cu(OH)2+2KCl
Cu(2+)+2Cl(-)+2K(+)+2OH(-)=Cu(OH)2+2K(+)+2Cl(-)
Cu(2+)+2OH(-)=Cu(OH)2