Обчисліть масу хлоретану що утворюються при взаємодії метану з 27 г хлору даю 15 б дуже срочно


Ответы на вопрос

Отвечает Вольпин Максим.

CH4+Cl2=CH3Cl+HCl

m(CH3Cl)=(27*50.5)/71=19.2