У розчин масою 200г з масовою часткою солі 10% додали ще 200г води. Масова частка солі в новому

розчині?

Ответы на вопрос

Отвечает Боцій Софія.
Маса речовини в 1-му розчині=Wреч.  *m розчину=0,1*200=20 г,при додаванні води маса розчину стала 200г+200г(Н2О)=400г,маса речовини при цьому не змінилась,то W розч.=(20:400)*100%=5%

10%=0,1