Обчисліть масу всіх речовин у реакції обчисліть масу всіх речовин у реакції окиснення магнію ,

якщо :a)прореагувало 11,2 л кисню (н.у.)б)утворилося 8 г магній оксиду;в)на проведення реакції витрачено 2 моль магнію.Допоможіть будь ласка дуже треба

Ответы на вопрос

Отвечает Нургалиева Амина.
2Mg + O2 => 2MgO
 
а)  n( O2) =  V( O2)/ 22,4 =   0, 5 моль  або 32*0,5 = 16 г 
магнію в два рази більше ніж кисню : 1 моль або 24 г 
магній оксиду також утвор. 1 моль або 24+16=40 г 
16+24+40=80 г 
б) 8 г магній оксиду це 0,2 моль , для утворення яких потрібно 0,2 моль магнію (4,8 г) і 0,1 моль кисню (3,2 г)    8+4,8+3,2= 16 г 

в) 2 моль магнію - 48 г 
1 моль кисню - 32 г 
2 моль магній оксиду - 80 г 
48+32+80 = 160 г