До 300 грам 10% розчину солі додали 200грам води. визначне масову частку солі. Зробіть

будьласка!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Афанасьева Анна.
M(солі) = 300 г*0,1 = 30 г
m"(розч.) = 300 г + 200 г = 500 г
ω"(солі) = 30 г/500 г*100% = 6%
Відповідь: 6%