Знайти площу бічної поверхні конуса, радіус основи якого дорівнює 12см, а висота – 16см.


Ответы на вопрос

Отвечает Лікар Надюша.

Ответ:

240π см²

Объяснение:

Теорема Пифагора

L=√(h²+R²)=√(16²+12²)=√(256+144)=√400=

=20см

Sбок=πRL=20*π*12=240π см²