15 балів!!!Радіус кола вписаного в квадрат дорівнює 3√2 .Знайдіть площу квадрата. срочно​


Ответы на вопрос

Отвечает Шнырёва Кристина.
Відповідь:
72 ед²

Розв'язання:
а=2r=2*3√2=6√2 ед.
S=a²=(6√2)²=36*2=72 ед²