Відстань між точками А(-2; 3; z) і В(1; -5;-2) дорівнює 7√2. Знайдіть z​


Ответы на вопрос

Отвечает Балыбердина Светлана.

Відповідь:

z_1=-7, z_2=3

Пояснення:

AB=\sqrt{(1-(-2))^2+(-5-3)^2+(-2-z)^2} =7\sqrt{2}

\sqrt{9+64+(2+z)^2}=7\sqrt{2}

Піднесемо обидві частини рівняння до квадрату

9+64+4+4z+z^2=98

z^2+4z-21=0

За теоремою Вієта маємо: z_1=-7, z_2=3

Отвечает Андрес Артур.

Відповідь: 3; -7.

Пояснення:

розв'язання завдання додаю