Знайдіть сторони прямокутника, якщо вони відносяться як 3:7, а площа прямокутника дорівнює 168см².

ТЕРМІНОВО ПЖПЖПЖ , ДАМ 25 БАЛІВ

Ответы на вопрос

Отвечает Козиренко Снежана.

Ответ:

6√2 см; 14√2 см

Объяснение:

Sпрямокутника=а*b, де а, b - сторони прямокутника

Складємо рівняття, враховуючи, що сторони відносяться як 3:7,де

х - коефіціент, 3х та 7х - сторони (ширина та довжина)

3х*7х=168

21х²=168

х²=168:21

х²=8

х=√8=√2*√4=2√2

3х=3*2√2=6√2 (см) - ширина прямокутника

7х =7*2√2=14√2 (см) - довжина прямокутника