Кінці відрізка АВ лежать у двох перпендикулярних площинах. АМ і ВК - перпендикуляри, проведені з

кінців відрізка АВ до площин. Знайдіть проекції відрізка АВ на кожну з площин, якщо АВ = 65 см, АМ = 25см, ВК=39 см

Ответы на вопрос

Отвечает Бадурова Мария.

сначала надо найти МК
МК = корень(65²-25²-39²)= корень(2079) (теорема пифагора)
проекция АВ на плоскости
MB = корень(2079 + 39²)=60
АК = корень(2079 + 25²)=52