До 120 г глюкози долили 640г води яка частка глюкози в розчини


Ответы на вопрос

Отвечает Ирхин Иван.
Рахуємо масу розчину 120+640 = 760 грам
За формулою w = m(глюкози)/m(розчину) = 120/760 = 0.158
Відповідь: 15.8%