Який об'єм вуглекислого газу можна отримати бродінням 450 г глюкози, яка містить 20 °/. домішок ?


Ответы на вопрос

Отвечает Миронский Павел.

1. Знайдемо масу глюкози:

450 — 100%

Z — 20%

Z = 450 × 20 / 100 = 90

450 - 90 = 360 г — маса глюкози

2. Знайдемо об'єм вуглекислого газу, склавши пропорцію:

C6H12O6 → 2C2H5OH + 2CO2

360 / 180 = X / 44,8

X = 360 × 44,8 / 180 = 89,6 л

Відповідь: V (CO2) = 89,6 л.