До розчину солі масою 200 г з масовою часткою 20 відсотків солі , додали 200 г води. Обчислити

масову частку солі в новому розчині

Ответы на вопрос

Отвечает Григорьева Диана.
M(солі) = 200 г*0,2 = 40 г
m"(розч) = 200 г+200 г = 400 г
ω"(солі) = 40 г/400 г = 0,1 або 10%
Відповідь: 10%