Обчисліть масу солі й об'єм води, необхідні для виготовлення розчину натрій хлориду масою 3000г з

масовою часткою солі 5%.

Ответы на вопрос

Отвечает Королькова Виктория.

Ответ:

M(NaCl)=150г

M(H2O)=2850г

Объяснение:

m-маса

W-масовая доля(частка)

W(NaCl)=m(соли)*100/m(розчину)

m(соли)*100/3000=5

m(соли)=150(г)

m(воды)=3000-150=2850(г)