Обчисліть масову частку карбону в мурашиній кислоті та цукру C12H22O11.Помогите решить!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Назаров Никита.

М(НСООН)=46

w(C)=12*100/46=26,1%


M(C12H22O11)=342

w(C)=144*100/342=42,1%