Помогите срочно!!! Задача. Яку масу мідного купоросу і води необхідно взяти для приготування 300

гр. розчину з масовою часткою купрум (ІІ) сульфуру 8 %?.

Ответы на вопрос

Отвечает Евдокимов Александр.

 \frac{160x}{ 300}  = 0.08
x= 0.15

CuSO4 > CuSO4 *5H2O
160 ----------- 250
160×0.15------- x=37.5( Медный купорос)

300-37.5=262.5(Вода)