Який об‘єм сульфур (IV) оксиду утвориться від спалювання 120 грам сірки,масова частка домішок в

якій становить 20%?

Ответы на вопрос

Отвечает Сидоренко Яна.

Ответ:67,2 л

Объяснение:

S+O2=SO2

m(S чистой) =120*0.8=96 г

n S= 96г/32 г/моль= 3 моль

n SO2=n S=3 моль

V SO2=3моль*22,4л/моль=67,2л