Виведіть формулу вуглеводню масова частка карбону в якому складає 82,8%, а маса 1л =2,59 г


Ответы на вопрос

Отвечает Скребцова Ольга.

Знаходимо масу вуглеводню- 
1л---------------2,59г
22,4--------------х
х=22,4*2,59/1=58
знаходимо відсоток Н      100%-82,8%=17,2%
шукаємо індекси
      % /  Ar
С82.8   12=6.9:6,9=1*2=2
H  17.2/1=17.2:6,9=2,5*2=5
С2Н5 масв=12*2+1*5=29, а повина бути 58 58/29=2 збільшуємо індекси в два рази
С4Н10- бутан