Дано :«200г 8% оцту . скільки води треба випарити щоб оцет став 20%»


Ответы на вопрос

Отвечает Окопская Ярослава.
Маса оцту = 200 г*0,08 = 16 г
маса нового розчину = 16 г/0,2 = 80 г
маса води, яку треба випарити =200 г - 80 г = 120 г