50баловввввв Срочно!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 дОПОМОЖІТЬ!!!!!!!!!!!!!!!! Визначте

довжину молекули ДНК , якщо її маса дорівнює 34 500?

Ответы на вопрос

Отвечает Сергеев Дмитрий.

Ответ:

12.075 нм

Объяснение:

Дано:

m=34500

l (1 нукл) = 0.35

По формуле

l (ланц) = m × l (1 нукл)

l (днк)= 34500×0.35= 12.075нм

l (1нукл) - довжина 1 нуклеотида в ДНК