Обчисліть відносну густину сірководню H2S за азотом. (1,21)


Ответы на вопрос

Отвечает Касьянова Саша.
Треба поділити вагу сірководню на вагу азоту=1*3+32/14*2=34/28=1,21
 густина за азотом