Натрій помістити в еталон кількістю речовини 0,2 моль.Обчисліть об'єм водню(н.у),який виділиться

(2,24л H2)

Ответы на вопрос

Отвечает Макаров Ньургун.
Даноn(C2H5OH)=2 mol
Na
-----------------
V(H2)-? 
 0.2 mol                                     Xmol
2C2H5OH+2Na-->2C2H5ONa+H2
2mol                                             1mol
X=0.2*1/2=0.1 mol
V(H2)=n*Vm=0.1*22.4=2.24 L
ответ 2.24 л водорода