Для порції хлору, що містить 1.204*10(23 степені) молекул, обчисліть; а) масу цієї порції газу;

б)загальну кількість атомів Хлору в цій порції газу.

Ответы на вопрос

Отвечает Настачук Ратмир.
M(CI2)=71г/моль
N(CI2)=2*1,204²³=2,408*10²³ атомів
n(CI2)=1,204*10²³/6,02*10²³=0,2моль
m(CI2)=71*0,2=14,2г