Число молекул у 112 л газу хлору становить(записати розрахунки)


Ответы на вопрос

Отвечает Кащук Михаил.
N(Cl)=V/Vm=112/22,4=5(моль)
N(Cl)=n×N(A)=5×6,02×10^23=30,1×10^23