Обчислити масові частки елементів у сірководні H2S


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

1)Mr(H2S)=2Ar(H)+Ar(S)=2*1+32=34
2)w(H)=2=0.05
           34
3)w(S)=32=0,95
           34