Обчисліть теоретичні витрати коксу, необхідні для відновлення заліза з 400 т руди, масова частка

ферум (ІІІ) оксиду в якій становить 92%. Кокс при цьому окиснюється до

Ответы на вопрос

Отвечает Шацкая Юля.

m(Fe)=400*0.92=368г

2Fe2O3+3C=3CO2+4Fe

n(Fe)=368/56=6.57моль

n(C)=6.57*3/2=4.381моль

m(C)=4.381*12=52.57г